Wtyczka Twitter SS

Wydarzenie: Śledzik Collegium Medicum UMK 2014

1958058 702949049725521 1566911166 n...Opary ciężkiego destylatu unosiły się w powietrzu. W oddali słychać było dźwięk lodu uderzającego o ścianki wilgotnej szklanki… Armia niezwyciężonych studentów Collegium Medicum podążała na przód. Z ich ust wydobywały się słowa pieśni, te same słowa których nauczyli się od swoich poprzedników- absolwentów. Słowa pieśni, która od zawsze towarzyszyła na bitewnych polach sal sesyjnych. „Już po wszystkim”- ta myśl wracała niczym echo w głowach zwycięzców, zarazem jednak w okopach na linii wroga wciąż pozostawało wielu walczących… Oazą spokoju, która pojawiła się na drodze zarówno jednych jak i drugich był Savoy… miejsce, w którym choć na chwilkę dane im było zapomnieć o trudach, które pozostawili już za sobą jak i o tych, z którymi dopiero mieli się zmierzyć… Śledzik to rybka, która lubi pływać… Samorząd Studencki Collegium Medicum pragnie sprawić byście popłynęli razem z nią… Czekamy na Was 4 marca od godziny 20:00... Razem zakończmy tegoroczny karnawał... DROGI STUDENCIE!!! W ten jeden wieczór przenieśmy się do czasów gdzie "bankiety były większe, przedstawienia śmielsze, zasady swobodniejsze, a prohibicja dała odwrotny skutek obniżając ceny alkoholu" Ubierz się na wzór lat 20, weź udział w konkursie na najlepsze przebranie i wygraj bardzo %%%% ATRAKCYJNE %%%% nagrody!!!

4 marca (wtorek) 2014 od godz. 20:00 w Klubie Savoy